מתדולוגית ישום והטמעה

אנחנו מבינים שעסק הוא חי ודינמי. הטמעה בשיטת ה-agile מאפשרת גמישות ומהירות תגובה, מתוך הנחה כי בעסק קיים יותר ממחזור אחד של יישום ופיתוח ובמהלך ההתאמות, האפיון המוקדם עשוי להשתנות בהתאם למצב השוק והעסק. יתרונה הגדול של אלמוג הוא בהיכרות רבת שנים עם עולם ה-ERP. הדבר חוסך שעות רבות בצורך ללמוד תהליכים, מפחית את הסיכון בפרויקט, ועוזר בעמידה בלוחות זמנים ובתקציב הפרוייקט.

צור קשר
אייקון עין

תהליך ההטמעה שלנו בנוי כדי שתצאו לדרך בקלות

מה-Kickoff meeting ועד הפתרון, בתהליך חד מהיר ומדויק.

01

02

03

04

05

06

 • פגישת ההתנעה

  פגישה במשרדי הלקוח להכרת צוות הפרוייקט מצד אלמוג והלקוח והגדרת שלבי העבודה. שלב זה מהווה את תחילת העבודה.  

 • שלב ה-Gap Analysis

  שלב זה הינו שלב קריטי בפרויקט וכולל פגישות עם אנשי מפתח המכירים את תהליכי הארגון.

  מעבר על תהליך אל מול התוכנה והוספת (שדות \ לוגיקה). שליחת תיק הדפסות מערכת ונילה (לפי מודולים), תיק זה מהווה בסיס לשינויי הדפסה מבוקשים ע"י הלקוח. מעבר על תהליך לוגיסטי פעולות מלאי במחסנים. מעבר על תהליך פיננסי תוך סגירת מעגל מרגע חיוב הלקוח ועד לקבלת תשלום וסגירת ההתאמה. מעבר על דוחות סטנדרטיים במערכת. עדכונים קוסמטיים שקל למנהל הפרויקט להגדיר "על הדרך" תוך כדי הפגישה.

 • שלב הקמת התשתיות

  שלב זה כולל את הקמת התשתית, לקוח ללא דרישות מיוחדות יכול להתחיל לעבוד החל משלב זה.

  התקנת מערכת בשרתי הלקוח קליטת אינדקסים – אינדקס הנהלת חשבונות, סעיפי מאזן בוחן ואינדקס פריטים עדכון לוגו בעריכת חברה

 • שלב ההטמעה

  שלב זה הינו השלב בו מבוצעים השינויים הגדולים \ בניית תהליכים ספציפיים ללקוח, שלב זה רלוונטי ללקוחות עם תהליכים יעודיים, אשר דורשים התאמת תהליך לשיטת העבודה של הארגון. הוספת מסמכים לקלט ופלט. הוספת תהליכי עבודה קישור בין מסכים ויצירת עולם תוכן מותאם. תוצרי שלב זה: מערכת מוכנה להדרכות משתמשים.

 • שלב ההדרכה

  לאחר סיום שלב דריכת הפרמטרים, המערכת תועבר ללקוח לצורך בדיקות קבלה. שלב זה מאפשר למשתמשי המפתח מטעם הלקוח לבדוק את המערכת, ולוודא כי היא עונה על הצרכים העסקיים כפי שהוגדרו בפגישת ההתנעה ובהתאם להסכם הרכישה (מערכת AS-IS ללא התאמות ייעודיות) ההדרכות יועברו בכיתת הדרכה של אלמוג (Hands on) לפי המחלקות השונות ועל פי התפקידים בכל מחלקה (לדוגמה למנהלים תתבצע הדרכה שונה מעובדים). על הספק להקים סביבת תרגול בה המשתמשים יתרגלו את הנלמד בהדרכה, מעבר להדרכה שנעשתה. על החברה להקצות זמן למשתמשים לתרגול השימוש במערכת. בתום שלב זה נעשית העברת כל היישום מסביבת QA לסביבת הייצור.

 • הליווי לאחר העליה לאוויר

  צוות אלמוג בפרויקט ילווה את תקופת ההפעלה הראשונית (בתקופה שלאחר יום העלייה לאוויר) באופן רציף, יסייע בפתרון בעיות ויוודא תפקוד תקין של כל התהליכים, ובעיקר של פעילויות סוף תקופה. בתום שלב זה תועבר המערכת לאחריות משתמשי המפתח בחברה. במהלך שלב זה ייסגרו הנושאים הפתוחים הרלוונטיים לתכולת הפרויקט.

התקדמו למערכת הניהול שמתאימה בדיוק לכם

 • טרנספורמציה בתנועה

  טרנספורמציה בתנועה

  אל תיתנו לתהליך הטרנספורמציה לעצור את העסק שלכם. הפתרונות שלנו הם מהירים ומדויקים בדיוק למה שאתם צריכים עכשיו, ומסוגלים להתפתח יחד איתכם לפי הצרכים המשתנים שלכם.

  הכירו את התהליך שלנו >
 • לעסק שלך מגיע הכל חוץ מבינוני

  לעסק שלך מגיע הכל חוץ מבינוני

  אנחנו לא רואים שום דבר בינוני בעסקים בגודל בינוני. בניגוד לחברות הגדולות המציעות את "הגרסה המשונמכת" אנחנו מציעים לעסק בכל גודל מוצר מושלם ללא חיתוך פינות וללא התנצלויות.

  הכירו את המוצרים שלנו >
 • אלמוג זו לא רק טכנולוגיה

  אלמוג זו לא רק טכנולוגיה

  אלמוג זו קבוצה של מקצוענים המתחברים אל העסק שלכם עם כל הנשמה. אין לנו חטיבות, סמנכ"לים מחלקות או אגפים. אנחנו זמינים בכל שעה שבה העסק שלכם עובד. נסו אותנו.

  הכירו את האנשים שלנו >

צרו קשר

לתיאום פגישה מלאו את הטופס, או התקשרו אלינו 03-9228811 או צרו קשר במייל sales@almogerp.com

מלאו את הטופס וניקח את זה משם

  *שדות חובה